השוואת מכשירים
side by side
נתוני מכשירים SAR נתוני דיווח מכשיר שאבד סקירת מצלמות
סלולאריות
סקירת מכשירים חדשות ראשי
slolari.com logo
סקירת מצלמות מכשירים סלולריים


סקירה מצלמה נוקיה E65 Nokia
החלטתי לבדוק את איכות המצלמה בנוקיה E65, המצלמה מספקת איכות תמונה מצויינת באור יום ואפילו כאשר האובייקט המצולם מואר. התמונות מופיעות באתר בלי עיבוד לתמונה, רק שניתי רזולוציה ניתן להקטין אותן.
לביקורת המלאה
סקירה מצלמה סמסונג Samsung E250
לאחר שקיבלתי את ה E250- למספר ימים החלטתי לבדוק את איכות המצלמה במכשיר, אם לומר את האמת מצלמת VGA לא מספקת תמונות באיכות טובה מדי רזולוציה של 640x480 היא בהחלט לא איכות שאפשר לצאת איתה לטיול...
לביקורת המלאה
סקירה מצלמה סוני אריקסון Sony Ericsson K610i
אומנם רק 2 מגה פיקסלים של מצלמה אבל כשמצלמים עם הסוני אריקסון k610i יש הרגשה כי סוף סוף אפשר לראות מצלמות איכותיות במכשירים סלולריים, זה אולי לא איכות צילום אופטימלית אבל בהחלט איכות מצויינת.
לביקורת המלאה
סקירה מצלמה נוקיה Nokia 6120c
נראה ש- 2 מגה פיקסלים היא האיכות הפופולרית במצלמות המכשירים היום, ואפשר לומר שכל פעם אני מופתע מחדש מאיכות התמונות של המכשירים הסלולריים בעלי איכות של 2 מגה פיקסלים.
לביקורת המלאה
סקירה מצלמה סוני אריקסון Sony Ericsson w880i
המצלמה היא אומנם רק 2 מגה פיקסלים של מצלמה אבל כשמצלמים עם הסוני אריקסון w880i יש הרגשה כי סוף סוף אפשר לראות מצלמות איכותיות במכשירים סלולריים, זה אולי לא איכות צילום אופטימלית אבל כבר יש במה להתגאות
לביקורת המלאה
סקירה מצלמה סמסונג Samsung Z720
הציפיה למכשיר עם מצלמה של 3 מגה פיקסלים השתלמה, סוף סוף קיבלתי לידי מכשיר עם מצלמה איכותית, ואכן ה- z720 נראה מרשים מבחינה חיצונית, עיצוב פשוט יפה, וגם המכשיר דק ונח.
לביקורת המלאה
סקירה מצלמה סוני אריקסון K800i Sony Ericsson
הסוני אריקסון K800i מתאפיין באיכות מצלמה יוצאת דופן, אומנם לא מצלמה באיכות הכי טובה שיש היום בשוק, אבל 3.2 מגה פיקסלים בהחלט מספקים איכות תמונה מצויינת.
לביקורת המלאה
סקירה מצלמה נוקיה Nokia N95
אפשר לומר שבנוקיה החליטו להוציא מכשיר סלולארי שיתפקד כמצלמה לכל דבר, ובהחלט מצלמה של 5 מגה פיקסלים מספקת איכות צילום מצוינת. ההשקעה של היוצאת דופן במצלמה מתאפיינת בעדשה של קארל זייס זום מצויין ועוד.
לביקורת המלאה
סקירה מצלמה סמסונג Samsung R500
למרות שה-R500 באופן כללי הוא מכשיר לא רע, ניכר שהמצלמה לא התכונה העיקרית בתכנון המכשיר, לכן הסמסונג R500 מצוייד במצלמה באיכות של 1.3 מגה פיקסלים בלבד.
לביקורת המלאה
סקירה מצלמה סוני אריקסון Sony Ericsson Z610i
2 מגה פיקסלים למצלמה סלולארית זה כבר לא הרבה היום, אבל בכל ה- z610i מצליחה להוציא תמונות באיכות מצויינת. אין ספק שאיכות הצילום היא לא אידיאלית אבל בכל זאת איכות מספיק טובה
לביקורת המלאה
סקירה מצלמה LG KU990
אין ספק שב- LG KU990 הושקעה עבודה רבה, מסך מגע, איכות סאונד, וגם מצלמה של 5 מגה פיקסלים. לזה מתווסף פלאש קסנון לא רע בכלל והתוצאה היא תמונות איכותיות כמו שתראו בהמשך.
לביקורת המלאה

1

בקרוב יעלו מספר ביקורות נוספות אשר יסקרו מכשירי סלולר שונים

מכשירים אחרונים באתר

סקירות אחרונות באתר
קישורים מומלצים

eXTReMe Tracker
© slolari.com - cellular news | אודות | צור קשר | פורום
webmaster@slolari.com