נתוני מכשירים SAR נתוני דיווח מכשיר שאבד סקירת מצלמות סלולאריות סקירת מכשירים חדשות ראשי
חדש באתר: יש לכם מצלמה בסלולר - שלחו לנו תמונות שצילמתם ואנחנו נפרסם באתר
סקירה LG KU990

LG KU990 picture

אין ספק שמצלמה של 5 מגה פיקסלים ומסך מגע הם שני הפרמטרים המרכזיים ב- KU990 ובאמת נראה שהמכשיר מספק באמת את הרצון של מי שרוצה מסך מגע ומצלמה טובה במכשיר סלולארי. החוסר תמיכה ב- wifi והעובדה שקצת צריך להתרגל להשתמש במכשיר ולצורה שבה משתמשים בגלילה קצת הורסת את החוויה שימוש ולכן לא הייתי אומר שיש לנו כאן תחליף מבחינת רמת המכשיר ל- iphone או ה- N95 של נוקיה אך יחד עם זאת המכשיר יותר זול ובהחלט אפשר לומר שהוא מספק את הסחורה.הקדמה:

LG KU990 picture
בשוק הישראלי אין ספק שנוקיה שלטה באופן כמעט מוחלט לפני שנים בודדות, באמת הממשק האינטואיטיבי ומחירים סבירים קרצו לקהל הישראלי ואפשר היה לראות מכשירים כדוגמת ה- 6100 וה- 3100 לסוגיהם בכל מקום.
אך בשנה האחרונה אפשר לומר שחל שינוי בשוק שלנו, מכשירים של סוני אריקסון החלו לתפוס נתח שוק לא קטן והצרכן הישראלי לא בוחר בענקית הסלולר הפינית באופן אוטומטי.
אין ספק שהפתיחות בזמן האחרון לשחקנים אחרים בשוק היא טובה וכנראה שבחברות הסלולר זיהו את ההזדמנות לשווק גם מכשירים של יצרנים אחרים.

לא הייתי אומר שה- LG יהפוך להיות להיט בשוק שלנו, אך אין ספק שהוא קורץ ללא מעט אנשים שרוצים מכשיר לא יקר, אך כזה שיתן להם מענה לצרכים מעבר למכשיר סלולארי פשוט ובמחיר לא יקר, מסך מגע כבר אמרתי ? מאז שיצא האייפון של אפל, נראה שפשוט זה מה שמעניין את הצרכנים ולכן השיווק של ה- LG כל כך מצליח.אינטרנט:

LG KU990 picture
ה- LG KU990 תומך בדור 3.5 – HSDPA למי שלא מכיר הרשת מספקת מהירויות גלישה בקצב מהיר ממש כמו בחיבור בבית לספק adsl או כבלים. המכשיר מגיע עם דפדפן html לחווית גלישה טובה יותר.
כמובן שעדיין אפשר לגלוש איתו ע"ג רשת ה- GPRS אבל לא נראה לי שמישהו ירצה לגלוש ע"ג הרשת האיטית כאשר האופציה השניה עדיפה בהרבה.


מצלמה:

LG KU990 picture
כמו שכבר ציינתי ה- LG KU990 מגיע עם מצלמה של 5 מגה פיקסלים, אין ספק שמדובר באיכות יוצאת דופן למכשירים סלולאריים וכיום אין הרבה מכשירים שיכולים להתהדר באיכות כה גבוהה.

המצלמה מספקת תמונות באיכות של 2592X1944 פיקסלים, מה שאפשר הגדלה של התמונות לצרכי פיתוח.
המצלמה מגיעה עם אפשרות לפוקוס אוטומטי, פלאש וצילום וידאו באיכות VGA בקצב של 30 פריימים לשניה, אין ספק שאיכות זו אינה מביישת אף מצלמה דיגיטאלית אחרת.ובוודאי שהרבה יותר טובה מהרבה מצלמות סלולאריות אחרות.

הפלאש שמגיע במצלמה הינו פלאש קסנון אמיתי ולא תאורת לד שאינה מספיקה באמת לתנאי תאורה חשוכים.

קישוריות:
LG KU990 picture
כמו רוב המכשירים היום השוק, ה- LG KU990 תומך ב- Bluetooth אך בתקן 1.2 הישן יותר ( לא שלמישהו זה באמת משנה ) וכמובן גם תמיכה ב- A2DP.
בנוסף ניתן לחבר את המכשיר בעזרת כבל USB למחשב.

מולטימדיה:

ה- LG KU990 הצליח להפתיע אותי לטובה בקטגוריה זו, נגן DIVX מובנה במכשיר הינו משהו שכמעט אינו קיים במכשירים סלולאריים ( ניתן להתקין במכשירים תומכי סימביאן תוכנה צד שלישי לתמיכה ב- DIVX ) מעבר לנגן במכשיר, יש תמיכה בפורמטים הבאים - mpeg4, mp3, wmv, aac בנוסף לכל אלה למכשיר יש רדיו FM מובנה.

ישומים:

ה- LG KU990 מסוגל לפתוח קבצי pdf, xls, doc


מסך :
LG KU990 picture
המסך הוא דיי גדול 400X240 וזה דיי הגיוני עבור מכשיר עם מסך מגע, יחד עם זאת ה- LG תומך רק ב- 256,000 צבעים, דיי מאכזב בעקבות העובדה שהיום המסכים החדשים של הסלולאריים תומכים כבר ב- 16 מליון צבעים. בכל זאת המסך מספק איכות תמונה מצויינת.


הרחבת זיכרון:
ה- LG KU990 תומך בכרטיסים מסוג microSD ( TransFlash ) אך גם כאן ציפתה לי אכזבה קטנה, לא ניתן להרחיב את זיכרון המכשיר מעבר ל- 2 גיגה בייט וזאת משום שהמכשיר אינו תומך בכרטיסים מסוג microSDHC.
הגבלת הזיכרון אינה מאפשרת לטעון כמות גדולה של סרטונים ושירים למכשיר כפי שמתאפשר במכשירים אחרים כמו ה- N95 ודומיו.


LG KU990 picture
נתונים נוספים:
מידות: 103.5x54.4x14.8 mm מ"מ
משקל: 112 גרם
זמן דיבור מירבי: עד 4 שעות.
זמן המתנה מירבי: עד 430 שעות.
T9, רטט, צלצולים פוליפונים ו-mp3, ספיקר ו- photo call – שיוך איש קשר לתמונה.
SAR רמת קרינה : 0.689 W/kg
תדרים:
• 900/1800/1900 ו- HSDPA 2100

חסרונות:

אין wifi,
מערכת הפעלה סגורה,
צריך להתרגל לגלילה במסך מגע.


סיכום:

אין הרבה דברים רעים לומר על ה- LG KU990 באמת מדובר במכשיר מצויין, התכונות של המכשיר עומדות עם מכשירים מהשורה הראשונה היום, מסך מגע, מצלמה של 5 מגה פיקסלים עם פלאש אמיתי, תמיכה בקבצי אופיס וכמובן שמדובר במכשיר דור 3.5 מה שאומר אינטרנט סלולארי מאד מהיר.
אף על פי כן, למכשיר שמתחרה בקטגוריה של הגדולים לא יתכן שתהיה הגבלה של 2 גיגה לכרטיס זיכרון, והעובדה שאין WIFI גם מעיבה על ההנאה ממנו, אבל כמו שציינתי מדובר במכשיר מצויין בכל זאת.הדף הרשמי של המכשיר באתר LG ישראל
הדף הרשמי של המכשיר באתר LG ישראל

הדף הרשמי של המכשיר באתר LG בריטניה
הדף הרשמי של המכשיר באתר LG בריטניה


סקירה LG KU990

הוסף תגובה
eXTReMe Tracker
© slolari.com - cellular news | אודות | צור קשר | פורום
webmaster@slolari.com