נתוני מכשירים SAR נתוני דיווח מכשיר שאבד סקירת מצלמות סלולאריות סקירת מכשירים חדשות ראשי
חדש באתר: יש לכם מצלמה בסלולר - שלחו לנו תמונות שצילמתם ואנחנו נפרסם באתר
סקירה סוני אריקסון J105 naite Sony Ericsson

sony ericsson J105 Naite סוני אריקסון תמונה
האמת שאין יותר מדי מה להגיד על ה- J105 Naite זהו מכשיר סלולרי פשוט, אין בו משהו מתוחכם במיוחד, ונראה שהוא באמת מתאים למי שרוצה להוציא שיחות מהמכשיר הסלולרי, עם אפשרות ל- Bluetooth ומצלמה פשוטה, היתרון המשמעותי שלו הוא המשקל הנמוך של 84 גרם.


הקדמה:


ה- J105 Naite כמו שכבר ציינתי הוא מכשיר פשוט, אפשר לומר שאם היה יוצא ב- 2007 הוא היה אחד הלהיטים החמים בשוק, אז מכשירים עם מצלמה של 2 מגה פיקסלים ובלוטוס' היו הלהיט. אבל כיום כאשר כמעט כל המכשירים מגיעים עם מצלמה של 5 מגה פיקסלים ומעלה, חיבור wifi, GPS ועוד תוספות כאלו ואחרות, המכשיר הזה נראה כמכשיר זול שנועד למי שבאמת רק רוצה לדבר בטלפון...

sony ericsson J105 Naite סוני אריקסון תמונה
אינטרנט:


הסוני אריקסון J105 Naite הוא מכשיר דור 3 התומך בטכנולוגיית ה- HSDPA מה שאומר שניתן לגלוש איתו באינטרנט הסלולרי במהירות טובה מאוד, כמובן שלשם כך אתם זקוקים לחבילת גלישה מהחברה שלכם. הגלישה במכשיר כנראה תשמש כדי להוריד רינגטונים וצלצולים מהאתר ספקית השרות שלכם או גישה למיילים, לא בטוח שהייתי ממליץ על המכשיר למי שרוצה לגלוש באינטרנט.

ניתן לנהל איתו שיחות וידאו באמצעות המצלמה הקדמית שלו אבל אפשר לצפות לאיכות תמונה סבירה ותו לא.

sony ericsson J105 Naite סוני אריקסון תמונה
מצלמה:

המצלמה בסוני אריקסון J105 Naite היא מצלמה מאד פשוטה בסטנדרטים של היום, 2 מגה פיקסלים המספקים תמונות ברזולוציה של 1600x1200 פיקסלים.
אין לו פלאש ככה שכדי לצלם במכשיר מומלץ להיות בחוץ באור יום, תאורה משרדית כנראה שלא תספיק.


sony ericsson J105 Naite סוני אריקסון תמונה
קישוריות:

כמובן שכמו לכל מכשיר סלולרי גם לסוני אריקסון J105 יש תמיכה ב-Bluetooth גרסה 2.0 עם A2DP.
ניתן לחבר את המכשיר למחשב בעזרת כבל USB לצורך סנכרון נתונים והסנכרון עצמו מתבצע באמצעות תוכנת סנכרון של סוני אריקסון Synchronization PC ניתן להוריד את התוכנה בקישור הבא:
Synchronization PC

sony ericsson J105 Naite סוני אריקסון תמונה
מולטימידיה:

ה- J105 Naite תומך בקבצי מוסיקה מסוג mp3 , aac, wma ו- wmv,H.263,mp4 בנגן שלו, מגיע עם רדיו FM מובנה ( RDS ) ומגיע עם זיהוי שירים (track id ) שזהו מאפיין יחודי למכשירי סוני אריקסון, ניתן "להשמיע" למכשיר שיר והוא ע"י חיבור לאינטרנט מוצא את השם שלו במאגר מידע, כחלק מהתכונות יש גם ארגונית ו- voice memo אפשרות להקליט אודיו כמו בטייפ מנהלים.
בנוסף ניתן להעמיד את המכשיר על צידו כדי לראות סרט מבלי להחזיק את המכשיר, אין ספק שזוהי תכונה נחמדה למי שבאמת רוצה להשתמש במכשיר כדי לראות סרט ארוך (יש מישהו כזה??).

מסך :
sony ericsson J105 Naite סוני אריקסון תמונה

המסך של המכשיר הוא בגודל של 2.2 אינצ' מסך סטנדרטי, 256 אלף צבעים עם רזולוציה של 320x240 פיקסלים בהחלט מספקים חווית שימוש טובה במכשיר למרות שהסטנדרט במסכים החדשים הוא 16 מליון צבעים.


זיכרון המכשיר:

ה- J105 Naite מגיע עם זיכרון פנימי של עד 100 מגה בייט, זיכרון זה ניתן להרחבה ע"י microSD וניתן לשים במכשיר עד 8 גיגה של זיכרון.

sony ericsson J105 Naite סוני אריקסון תמונה
נתונים נוספים:
מידות: 108x47x12.6 מ"מ
משקל: 84 גרם
זמן דיבור מירבי: עד ארבע וחצי שעות (בדור 3).
זמן המתנה מירבי: עד 583 שעות
SAR רמת קרינה : 1.22

תדרים:

• GSM 850/900/1800/1900
• HSDPA 2100
רדיו - RDS
רטט
Track-id

סיכום:

אין ספק שה-Naite J105 הוא מכשיר טוב, הוא מתאים למי שלא רוצה גאדג'ט יוקרתי וחושב שהמכשיר הסלולרי נועד לשיחות טלפון. קצת מאכזב שהמכשיר הוא גדול במידותיו ונראה שיש מקום להקטין אותו לאור הפונקציונאליות המועטת ונראה לי שזו גם הציפיה לאור משקלו הנמוך.קישורים רלוונטיים:

הדף הרשמי של המכשיר באתר סוני אריקסון ישראל
עמוד המכשיר באתר סוני אריקסוןסקירה סוני אריקסון J105 naite Sony Ericsson
הוסף תגובה
eXTReMe Tracker
© slolari.com - cellular news | אודות | צור קשר | פורום
webmaster@slolari.com