נתוני מכשירים SAR נתוני דיווח מכשיר שאבד סקירת מצלמות סלולאריות סקירת מכשירים חדשות ראשי
חדש באתר: יש לכם מצלמה בסלולר - שלחו לנו תמונות שצילמתם ואנחנו נפרסם באתר
סקירה סוני אריקסון C905 Sony Ericsson

sony ericsson C905 סוני אריקסון תמונה
סוני אריקסון C905 מעבר להיותו מכשיר סלולרי משוכלל מגיע עם מצלמה משוכללת באיכות של 8 מגה פיקסלים, מה שמספק תמונות באיכות גבוהה וגם פונקציונליות שיש בכל מצלמה דיגיטלית רגילה. רק חבל שבמכשיר עם מצלמה כל כך משוכללת עדיין אין זום אופטי.

הקדמה:


אז כמו שכבר הבנתם ה- C905 הוא מכשיר למי שרוצה להסתובב עם מצלמה בכיס במשך היום ורוצה איכות תמונה טובה בכל מקום, להנות מאיכות הסאונד המצויין של מכשירי הסוני אריקסון, להנות ממכשיר דור 3 וכן יש גם wifi כדי להתחבר לרשת הביתית.

אינטרנט:

הסוני אריקסון C905 הוא גם מכשיר דור 3 התומך בטכנולוגיית ה- HSDPA מה שאומר שהגלישה ברשתות תומכות הינה מאד מהירה. בנוסף ניתן להתחבר לאינטרנט באמצעות wifi מה שאומר שניתן להתחבר בחינם לרשת האלחוטית בבית / בארומה וכו' וגם לבדוק מיילים.

ניתן לנהל איתו שיחות וידאו באמצעות המצלמה הקדמית שלו שהיא קצת פחות איכותית.


מצלמה:
sony ericsson C905 סוני אריקסון תמונה

המצלמה בסוני אריקסון היא מצלמה מאד איכותית, 8 מגה פיקסלים המספקים תמונות ברזולוציה של 3264x2448 פיקסלים, למצלמה שבמכשיר זה יש תכונות שלא מביישות אף מצלמה דיגיטלית אחרת כמו מייצב תמונה, פלאש קסנון, מיקוד אוטומטי, צילום בחשיפה ארוכה/קצרה יותר, זיהוי פנים, ותיוג גאוגרפי !!!. זה אומנם יחסית תכונה חדשה במצלמות דיגיטליות אך היא כבר מופיעה ב – C905.
למי שלא מכיר תיוג גאוגרפי מסמן את מיקום צילום התמונה ב- GPS כך שאח"כ אפשר לבדוק במפה בדיוק איפה צולמה התמונה.
אי אפשר בלי צילום וידאו אך לצערי הרב הסוני תומך רק ב- QVGA בקצב של 30 פריימים לשניה, זאת יחסית איכות וידאו לא גבוהה במיוחד וחבל.
ל-C905 אין מצלמת וידאו משנית כך שמי שאוהב לדבר בשיחות וידאו יצטרך למצוא מכשיר אחר.
sony ericsson C905 סוני אריקסון תמונה
למצלמה ב- C905 לחצנים יעודיים לצילום זום וכו', ועדשת המצלמה מכוסה להגנה על העדשה, הזזת המכסה מפעילה למעשה את המצלמה.

החיסרון היחיד של המצלמה ב- c905 הינה העובדה שאין במכשיר זום אופטי וחבל, מדובר במצלמה יוצאת דופן באיכות הצילום ואם היה זום אופטי במכשיר זה הוא פשוט היה הופך למצלמה המושלמת.


קישוריות:

sony ericsson C905 סוני אריקסון תמונה

כמובן שכמו לכל מכשיר סלולרי גם לסוני אריקסון יש תמיכה ב-Bluetooth גרסה 2.0 עם A2DP.
ניתן לחבר את המכשיר למחשב בעזרת כבל USB לצורך סנכרון נתונים והסנכרון עצמו מתבצע באמצעות תוכנת סנכרון של סוני אריקסון Synchronization PC.בנוסף המכשיר מגיע עם תמיכה ב- DLNA זהו "מוצר" חדש יחסית המאפשר להתקנים שונים בבית לשתף ביניהם תוכן מבלי שיהיה הצורך בהגדרות מסובכות.

מולטימידיה:

ה- C905 תומך בקבצי מוסיקה מסוג mp3 , aac בנגן שלו, מגיע עם רדיו FM מובנה ( RDS ) ומגיע עם זיהוי שירים (track id ) שזהו מאפיין יחודי למכשירי סוני אריקסון, ניתן "להשמיע" למכשיר שיר והוא ע"י חיבור לאינטרנט מוצא את השם שלו במאגר מידע.

sony ericsson C905 סוני אריקסון תמונה
מסך :

המסך של המכשיר הוא בגודל של 2.4 אינצ' והוא בהחלט נראה גדול יחסית ואיכותי, 256 אלף צבעים עם רזולוציה של 320x240 פיקסלים בהחלט מספקים חווית שימוש טובה במכשיר לאור איכות התמונה המצויינת. למסך יש חיישן תנועה אשר מסובב את המסך לאורך או לרוחב בהתאם למצב שבו מוחזק המכשיר.


זיכרון המכשיר:

ה- C905 מגיע עם זיכרון פנימי של עד 160 מגה בייט, זיכרון זה ניתן להרחבה ע"י memory stick של סוני וניתן לשים במכשיר עד 8 גיגה של זיכרון.
עם הרחבת הזיכרון של המכשיר למעשה ניתן לשמור עד 1000 אנשי קשר.


נתונים נוספים:
sony ericsson C905 סוני אריקסון תמונה
מידות: 104x49x18.0 מ"מ
משקל: 136 גרם
זמן דיבור מירבי: כ- 9 שעות ברשת הדור השני ו- 4 שעות ברשת הדור השלישי.
זמן המתנה מירבי: עד 380 שעות
SAR רמת קרינה : 0.77

תדרים:

• GSM 850/900/1800/1900
• HSDPA 2100
תמיכה ב- 9T.
GPS )– A-GPS מבוסס על רשת הסלולר )

קולט GPS - מאפשר להשתמש במכשיר כ- GPS לכל דבר.
רדיו - RDS
TV out
רטט

סיכום:

אין ספק שה- C905 הוא מכשיר מצוין, מצלמה איכותית, GPS, חיבור לטלוויזיה, איכות סאונד שאותה ניתן למצוא רק במכשירי הסוני וגם חיבור wifi.
נראה שסוני החליטה להסתער על שוק המכשירים היוקרתיים ואין ספק שהיא עושה זאת עם מכשיר מצויין שהופך את המכשיר הסלולרי למצלמה דיגיטלית איכותית.


קישורים רלוונטיים:

הדף הרשמי של המכשיר באתר סוני אריקסון ישראל
עמוד המכשיר באתר סוני אריקסוןסקירה סוני אריקסון C905 Sony Ericsson
הוסף תגובה
eXTReMe Tracker
© slolari.com - cellular news | אודות | צור קשר | פורום
webmaster@slolari.com