נתוני מכשירים SAR נתוני דיווח מכשיר שאבד סקירת מצלמות סלולאריות סקירת מכשירים חדשות ראשי
חדש באתר: יש לכם מצלמה בסלולר - שלחו לנו תמונות שצילמתם ואנחנו נפרסם באתר
סקירה סוני אריקסון Sony Ericsson w995

sony ericsson w995 סוני אריקסון תמונה
הסוני אריקסון w995 מעבר להיותו מכשיר סלולרי משוכלל מגיע עם מצלמה משוכללת באיכות של 8 מגה פיקסלים, איכות הסאונד במכשיר הינה מצויינת, יש GPS וגם תמיכה ב- WIFI כל הצרכים הבסיסיים של מכשיר סלולרי משוכלל.

הקדמה:

ה- w995 הוא יחסית מכשיר לא גדול וגם לא מכשיר כבד מדי, מדהים שסוני אריקסון הכניסו כל כך הרבה תכונות במכשיר אחד. אחת התכונות האהובות עליי היא ה- shake control האפשרות לשקשק את המכשיר כדי להעביר שירים קדימה ואחורה, אבל אם לומר את האמת בסופו של דבר מגלים שזאת לא התכונה הכי שימושית למכשיר סלולרי, עובדה אין יותר מדי אנשים שהולכים ברחוב ומשקשקים את המכשיר שלהם.

sony ericsson w995 סוני אריקסון תמונה

אינטרנט:

הסוני אריקסון W995 הוא גם מכשיר דור 3 התומך בטכנולוגיית ה- HSDPA מה שאומר שהגלישה ברשתות תומכות הינה מאד מהירה. בנוסף ניתן להתחבר לאינטרנט באמצעות wifi מה שאומר שניתן להתחבר בחינם לרשת האלחוטית בבית / בארומה וכו' וגם לבדוק מיילים.

ניתן לנהל איתו שיחות וידאו באמצעות המצלמה הקדמית שלו שהיא קצת פחות איכותית.sony ericsson w995 סוני אריקסון תמונה
מצלמה:

המצלמה בסוני אריקסון היא מצלמה מאד איכותית, 8 מגה פיקסלים המספקים תמונות ברזולוציה של 3264x2448 פיקסלים, למצלמה שבמכשיר זה יש תכונות שלא מביישות אף מצלמה דיגיטלית אחרת כמו מייצב תמונה, מיקוד אוטומטי, צילום בחשיפה ארוכה/קצרה יותר, זיהוי פנים, ותיוג גאוגרפי, נראה שסוני אריקסון החליטה שתיוג גאוגרפי הינה תכונה שהכרחית בכל מצלמה והאמת הם צודקים.
למי שלא מכיר תיוג גאוגרפי מסמן את מיקום צילום התמונה ב- GPS כך שאח"כ אפשר לבדוק במפה בדיוק איפה צולמה התמונה.
אי אפשר בלי צילום וידאו אך לצערי הרב הסוני תומך רק ב- QVGA בקצב של 30 פריימים לשניה, זאת יחסית איכות וידאו לא גבוהה במיוחד וחבל.

איכות של 8 מגה פיקסלים כבר הפכה להיות סטנדרט בתקופה האחרונה אך כאשר יצא המכשיר לשוק אין ספק שאיכות התמונה התיוג הגאוגרפי ושאר תכונות המצלמה הפכו את המכשיר לאחד הלהיטים היותר חמים בשוק.sony ericsson w995 סוני אריקסון תמונה
קישוריות:

כמובן שכמו לכל מכשיר סלולרי גם לסוני אריקסון יש תמיכה ב-Bluetooth גרסה 2.0 עם A2DP.
ניתן לחבר את המכשיר למחשב בעזרת כבל USB לצורך סנכרון נתונים והסנכרון עצמו מתבצע באמצעות תוכנת סנכרון של סוני אריקסון Synchronization PC ניתן להוריד את התוכנה בקישור הבא:
Synchronization PC


בנוסף המכשיר מגיע עם תמיכה ב- DLNA זוהי תכונה חדשה יחסית המאפשרת להתקנים שונים בבית לשתף ביניהם תוכן מבלי שיהיה הצורך בהגדרות מסובכות.


sony ericsson w995 סוני אריקסון תמונה
מולטימידיה:

ה- W995 תומך בקבצי מוסיקה מסוג mp3 , aac ו- mp4 בנגן שלו, מגיע עם רדיו FM מובנה ( RDS ) ומגיע עם זיהוי שירים (track id ) שזהו מאפיין יחודי למכשירי סוני אריקסון, ניתן "להשמיע" למכשיר שיר והוא ע"י חיבור לאינטרנט מוצא את השם שלו במאגר מידע.
בנוסף ניתן להעמיד את המכשיר על צידו כדי לראות סרט מבלי להחזיק את המכשיר, אין ספק שזוהי תכונה נחמדה למי שבאמת רוצה להשתמש במכשיר כדי לראות סרט ארוך (יש מישהו כזה??).

מסך :
sony ericsson w995 סוני אריקסון תמונה

המסך של המכשיר הוא בגודל של 2.6 אינצ' והוא בהחלט נראה גדול יחסית ואיכותי, 256 אלף צבעים עם רזולוציה של 320x240 פיקסלים בהחלט מספקים חווית שימוש טובה במכשיר לאור איכות התמונה המצויינת. למסך יש חיישן תנועה אשר מסובב את המסך לאורך או לרוחב בהתאם למצב שבו מוחזק המכשיר.


זיכרון המכשיר:

ה- w995 מגיע עם זיכרון פנימי של עד 118 מגה בייט, זיכרון זה ניתן להרחבה ע"י memory stick של סוני וניתן לשים במכשיר עד 16 גיגה של זיכרון.
קצת חבל שסוני עדיין התעקשו להשתמש ב- memory stick שהוא תקן היחודי להם ולא בכרטיסי microSD הנפוצים בשוק.


sony ericsson w995 סוני אריקסון תמונה
נתונים נוספים:
מידות: 97x49x15.0 מ"מ
משקל: 113 גרם
זמן דיבור מירבי: כ- 9 שעות ברשת הדור השני ו- 4 שעות ברשת הדור השלישי.
זמן המתנה מירבי: עד 360 שעות
SAR רמת קרינה : 1.18

GPS וגם A-GPS - זהו GPS המבוסס על רשת הסלולר.
קולט GPS - מאפשר להשתמש במכשיר כ- GPS לכל דבר.
רדיו - RDS
רטט
Track-id
Sensme
ShakeControl

תדרים:
• GSM 850/900/1800/1900
• HSDPA 900/2100

סיכום:

אין ספק שה- W995 הוא יוצא דופן באיכותו המכשיר פשוט מצוין, מצלמה איכותית, GPS, איכות סאונד שאותה ניתן למצוא רק במכשירי הסוני וגם חיבור wifi מעבר לכך העובדה שהמכשיר הינו קטן יחסית וקל משקל הופכים אותו לאטרקטיבי בצורה יוצאת דופן וזה בנוסף למצלמה האיכותית המסופקת עם המכשיר.
קישורים רלוונטיים:

הדף הרשמי של המכשיר באתר סוני אריקסון ישראל
עמוד המכשיר באתר סוני אריקסוןZסקירה סוני אריקסון Sony Ericsson w995
הוסף תגובה
eXTReMe Tracker
© slolari.com - cellular news | אודות | צור קשר | פורום
webmaster@slolari.com